| Найменування | Блок живлення для ноутбуків HP 18.5 V, 4.9 A (90W) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 90W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 2.0 A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 18.5 V |
| Вихідний струм | 4.9 A |
| Конектор | (oval) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінність | 374429-001 374429-002 375118-001 394211-001 HP-OL091BB2 PPP014H |
| Сумісність | HP Pavilion ZV6000 Series HP Pavilion ZV6100 Series HP Pavilion ZV6200 Series Compaq Presario R4000 Series Compaq Presario R4100 Series Compaq Presario R4200 Series |
| Розміри | 135 x 50 x 30 mm |
| Вага | н/д |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |




| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Напруга, В | 18,5 V |
| Сумісність з | Compaq, HP |