| Найменування | Блок живлення для ноутбуків Dell 20V 4.5 A 90W TYPE-C |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 90W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.2 A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 20V |
| Вихідний струм | 4.5 A |
| Конектор | Type-C |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінність | PW7015MC DA30NM150 DA65NM170 DA65NM190 DA90PM130 P97F P97F004 P97F001 |
| Сумісність | XPS 12 (9250), 15 (9575) 2-in-1, 17 (9700), 15 (9500) Latitude 13 (7370), 5285 2-in-1 5290, 7390, 7389 2-in-1, 7212 Rugged, 7390 2-in-1, 7400 2-in-1, 5290 2-in-1, 551 5520. |
| Розміри | 130 x 62 x 23 мм Упаковка 185 х 124 х 42 мм |
| Вага | Блок живлення 385 г В упаковці 455 г |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Напруга, В | 20 V |
| Сумісність з | Dell |