| Найменування | Блок живлення Extradigital для ноутбуків Asus 20V, 14А, 280W (6.0x3.7) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 280W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.5 A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга / Вихідний струм | 20V / 14А |
| Конектор | 6.0x3.7 |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінність | Asus 0A001-00800100




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Напруга, В | 20 V |
| Сумісність з | Asus |