| Найменування | Блок живлення для ноутбуків Acer 19V, 3.42 A (65W) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 65W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.5 А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19.0 V |
| Вихідний струм | 3.42 A |
| Конектор | 3.0 х 1.1 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінність | PA-1650-80 |
| Сумісність | Acer Aspire S7-391-6822 Ultrabook |
| Розміри | 110 x 50 x 30 mm |
| Вага | н/д |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Напруга, В | 19 V |
| Сумісність з | Acer |