| Найменування | Блок живлення Extradigital High Quality для ноутбуків Acer 19V, 2.37 A, 45W (5.5x1.7) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 45W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 2.0 А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19.0 V |
| Вихідний струм | 2.37 A |
| Конектор | 5.5 х 1.7 мм (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінність | AK.045AP.070 PA-1450-26 ADP-45HE B |
| Сумісність |
ACER Aspire A114-31 ACER Aspire ES1-111 ACER Aspire F5-571 ACER Aspire R3-131T ACER Aspire V3-111P ACER Aspire V5-121 |
| Розміри | Упаковка 186 х 128 х 50 мм |
| Вага | Блок живлення 317 г В упаковці 383 г |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Напруга, В | 19 V |
| Сумісність з | Acer |