| Найменування | Блок живлення Extradigital для ноутбуків (універсальний) 90W / 15.0 V - 20.0 V |
| Тип блоку живлення | Универсальній |
| Потужність | 90W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 2.0 А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 15.0 V / 16.0 V / 16.0 V / 18.5 V / 19.0 V / 19.5 V / 20.0 V |
| Конектор | 5.5 х 1.7 мм (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Сумісність | 15.0 V - 15.0 V/Max90W - 6.3 X 3.0 mm - Toshiba 16.0 V - 16.0 v/Max90W - 5.5 X2.5 mm - IBM, Lenovo 16.0 V - 16.0 v/Max90W - 6.5 X 4.4 mm - Sony, Fujitsu 18.5 V - 18.5 V/Max90W - 4.8 X 1.7 мм - Compaq, HP 18.5 V - 18.5 V/Max90W - 7.4 Х 5.0 mm - HP. Compaq 19.0 V - 19.0 V/Max90W - 5.5 X 2.5 mm - Acer, Compaq, Delta, HP, Fujitsu, Gateway, Liteon 19.0 V - 19.0 V/Max90W - 5.0 X 3.0 mm - Samsung 19.0 V - 19.0 V/Max90W - 5.5 X 2.1 мм - Acer, Compaq, Delta, HP, Fujitsu, Gateway, Liteon 19.5 V - 19.5 V/Max9.W - 6.5 X 4.4 mm - Sony 19.5 V - 19.5 V/Max9.W - 7.4 Х 5.0 mm - Dell 20.0 V - 20.0 V Max90W - 3 holes Dell 20.0 V - 20.0 V Max90W - 7.9 X5.4 mm - IBM, Lenovo 20.0 V - 20.0 V Max90W - Square Lenovo |
| Вага | Блок живлення 350 г В упаковці 400 г |
| Розміри | Блок живлення 82 x 62 x 30 мм В упаковці 240 x 150 x 37 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |




| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Джерело живлення | Автомобільний адаптер, Мережа 220 В |
| Напруга, В | 15 V, 16 V, 18,5 V, 19 V, 19,5 V, 20 V |
| Сумісність з | Універсальний |