| Найменування | Блок живлення Extradigital High Quality для ноутбуків Type-C 45W (PSU3857) |
| Тип блоку живлення | Угиверсальный |
| Потужність | 45W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 5A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 5-15V / 14.5 A / 20V |
| Вихідний струм | 3А / 2A / 2.25 A |
| Конектор | Type-C |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінність | Угиверсальный |
| Сумісність | будь-який пристрій, яке питывается по USB Type-C зважаючи |
| Розміри | Упаковка 186 х 128 х 50 мм |
| Вага | Блок живлення 186 г В упаковці 246 г |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |




| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | Type C |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Напруга, В | 5 V, 14,5 V, 15 V, 20 V |
| Сумісність з | Універсальний |