| Найменування | Блок живлення Extradigital High Quality для ноутбуків Asus 19V, 1.75 A, 33W (4.0x1.35) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 33W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.0 А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19.0 V |
| Вихідний струм | 1.75 A |
| Конектор | 4.0 х 1.35 мм (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінність | ADP-40TH A EXA1206CH 0A001-00330100 |
| Сумісність |
Asus Taichi 21-DH51 |
| Розміри | Упаковка 186 х 128 х 50 мм |
| Вага | Блок живлення 182 г В упаковці 242 г |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Напруга, В | 19 V |
| Сумісність з | Asus |