| Найменування | Акумулятор ExtraDigital для Panasonic VW-VBT380, Li-ion, 3.6 V, 3900 mAh (BDP2692) |
| Модель | VW-VBT380 |
| Артикул | BDP2692 |
| Тип батареї | Li-ion |
| Ємність | 3900 mAh |
| Енергетична ємність | 14.0 Wh |
| Вихідна напруга | 3.6 V |
| Взаємозамінність | VW-VBT190 VW-VBT380 VW-VBT380-K |
| Сумісність | Panasonic HC-V110 Panasonic HC-V130 Panasonic HC-V160 Panasonic HC-V180 Panasonic HC-V201 Panasonic HC-V210 Panasonic HC-V250 Panasonic HC-V260 Panasonic HC-V270 Panasonic HC-V380 Panasonic HC-V510 Panasonic HC-V520 Panasonic HC-V550 Panasonic HC-V700 Panasonic HC-V710 Panasonic HC-V720 Panasonic HC-V727 Panasonic HC-V730 Panasonic HC-V750 Panasonic HC-V757 Panasonic HC-V770 Panasonic HC-VX870 Panasonic HC-VX989 Panasonic HC-VXF990 Panasonic HC-VXF999 Panasonic HC-W570 Panasonic HC-W580 Panasonic HC-W850 Panasonic HC-W858 Panasonic HC-WX970 Panasonic HC-VXF990 |
| Додатково | Інтегрований захист від короткого замикання Інтегрований захист від надлишкового заряду Інтегрований захист від глибокого розряду Інтегрований захист від перегріву |
| Вага | Акумулятор: 84 г Упаковка: 120 г |
| Розміри | Акумулятор: 43 x 30.5 x 41 мм Упаковка: 100 x 150 x 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | 1 х акумулятор |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |
| Виробник | Extradigital |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Сумісність з | Panasonic |