| Найменування | Samsung Galaxy GT-i8260 Galaxy Core |
| Тип батареї | Li-ion |
| Ємність | 1800 mAh |
| Напруга | 3.7 V |
| Взаємозамінність | B150AE |
| Сумісність | Samsung Core Plus Samsung Galaxy Core Samsung Galaxy Core Duos Samsung GT-I8260 Samsung GT-I8260 Galaxy Core Samsung GT-I8262 Samsung GT-I8262 Galaxy Core Samsung GT-I8262 Galaxy Core Duos Samsung GT-I8262 Galaxy Duos |
| Розміри | 59.0 х 46.0 х 5.9 мм (лише батарея), 120 х 74 х 11 мм (упаковка) |
| Вага | 15 г (лише батарея) |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Сумісність акумулятора | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Сумісність з | Samsung |