| Найменування | Акумулятор ExtraDigital для Samsung Galaxy Grand Duos 2 G7102 (EB665468LU) (2600 mAh) |
| Артикул | BMS6417 |
| Тип батареї | Li-ion |
| Ємність | 2600 mAh |
| Енергетична ємність | 11.35 Wh |
| Вихідна напруга | 4.35 V |
| Взаємозамінність | EB-B220AC EB665468LU |
| Сумісність | Samsung Galaxy Grand 2 Samsung Galaxy Grand Duos 2 Samsung SM-G7102 Samsung SM-G7102 Galaxy Grand 2 Samsung SM-G7105 Samsung SM-G7105 Galaxy Grand 2 Samsung SM-G7105L Samsung SM-G7105L Galaxy Grand 2 Samsung SM-G7106 Samsung SM-G7106 Galaxy Grand Duos 2 Samsung SM-G7108 Samsung SM-G7108 Galaxy Grand 2 Samsung SM-G7108V Samsung SM-G7108V Galaxy Grand 2 Samsung SM-G7109 Samsung SM-G7109 Galaxy Grand 2 Samsung SM-G710L Samsung SM-G710L Galaxy Grand 2 Samsung SM-G710S Samsung SM-G710S Galaxy Grand 2 |
| Додатково | Захист від короткого замикання |
| Вага | Акумулятор: 39 г Упаковка: 57 г |
| Розміри | Акумулятор: 63.5 х 58 х 6 mm Упаковка: 140 x 95 x 12 mm |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | 1 х акумулятор |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |
| Виробник | Extradigital |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Сумісність акумулятора | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy Grand 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Модель телефона | Samsung Galaxy Grand 2 Duos |
| Сумісність з | Samsung |
| Моделі телефона | Samsung Galaxy Grand 2 Duos |