| Найменування | Акумулятор ExtraDigital для Huawei Y6 Pro 3900 mAh |
| Артикул | BMA6495 |
| Тип батареї | Li-ion |
| Ємність | 3900 mAh |
| Енергетична ємність | 14.82 Wh |
| Вихідна напруга | 3.8 V |
| Взаємозамінність | HB526379EBC |
| Сумісність | Huawei Y6 Pro, Huawei Enjoy 5 |
| Додатково | Захист від короткого замикання |
| Вага | Акумулятор: 52 г Упаковка: 72 г |
| Розміри | Акумулятор: 78 х 63 х 4 mm mm Упаковка: 132 x 94 x 3 mm |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 1 х акумулятор |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |
| Виробник | Extradigital |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Сумісність акумулятора | HUAWEI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Напруга акумулятора | 3.8 В |
| Сумісність з | Huawei |