| Найменування | Акумулятор ExtraDigital для Apple iPhone 8 Plus (2690 mAh) |
| Артикул | BMA6457 |
| Тип батареї | Li-ion |
| Ємність | 2690 mAh |
| Енергетична ємність | 10.28 Wh |
| Вихідна напруга | 3.82 V |
| Взаємозамінність | 616-00367 |
| Сумісність | Apple iPhone 8 Plus |
| Додатково | Захист від короткого замикання |
| Вага | Акумулятор: 45 г Упаковка: 48 г |
| Розміри | Акумулятор: 109.7 х 48.5 х 3.5 mm Упаковка: 163 x 115 x 3 mm |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 1 х акумулятор |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії на відсутність заводських дефектів. |
| Виробник | Extradigital |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Напруга акумулятору | 3.82 В |
| Сумісність акумулятора | Apple |
| Модель телефону | Apple iPhone 8 Plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Модель телефона | Apple iPhone 8 Plus |
| Напруга акумулятора | 3.82 В |
| Сумісність з | Apple |