HECHT 6x8 PLUS – це не тільки надійна конструкція, але і естетично привабливий елемент у вашому саду. Цей садовий будинок прослужить вам протягом багатьох років, і його легка збірка дозволить вам швидко встановити його самостійно. Це ідеальне рішення для організації простору вашого саду. Виготовлений з міцного листового металу, має розміри 196 x 258 x 208 см, що надає достатньо місця для зберігання всього необхідного садового інструменту і обладнання.
Переваги продукту "Садовий будинок HECHT 6X8 PLUS"
Технічні характеристики
| Матеріал | Листовий метал 0,3 мм |
| Площа | 4,56 м2 |
| Двері 2-стулкові розсувні | 103х170 см |
| Розмір основи | 184*248*208 см |
| Колір | Темно-сірий |
| Розмір упаковки № 1 | 178 x 73 x 12 см |
| Вага упаковки № 1 | 61,9 кг |
| Розмір упаковки № 2 | 135 x 21 x 15 см |
| Вага упаковки № 2 | 16,25 кг |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208 см |
| Довжина | 184 см |
| Площа | 4,56 кв.м |
| Товщина панелей | 0,3 мм |
| Форма даху | двосилій дамі |
| Ширина | 248 см |