HECHT 10x10 PLUS – сучасний садовий будиночок з міцного металу, ідеальний для зберігання садового інвентарю та інструменту. Велика розсувні двері, вентиляція і міцна конструкція роблять його надійним та зручним. Можливість зберігати багато речей завдяки великим розмірам (303 x 301 x 214 см). Надійність і стійкість завдяки металевій конструкції товщиною 0,6 мм і покриття товщиною 0,3 мм Сучасний дизайн додає шарму вашому саду.
Переваги продукту "Садовий будиночок металевий HECHT 10X10 PLUS"
Технічні характеристики
| Матеріал | Листовий метал 0,3 мм |
| Площа | 8,46 м2 |
| Двері 2-стулкові розсувні | 121,5 х 170 см |
| Розмір основи | 291 x 291 x 214 см |
| Розмір з дахом | 303 x 301 x 214 см |
| Колір | Темно-сірий |
| Розмір упаковки № 1 | 180 x 73 x 17 см |
| Вага упаковки № 1 | 92 кг |
| Розмір упаковки № 2 | 166 x 25 x 14 см |
| Вага упаковки № 2 | 22,5 кг |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 214 см |
| Довжина | 291 см |
| Площа | 8,46 кв.м |
| Товщина панелей | 0,3 мм |
| Форма даху | двосилій дамі |
| Ширина | 291 см |