HECHT SENTINEL MINOR – садовий гриль, виготовлений з високоякісної жаростійкої сталі, відрізняється міцністю і стійкістю. З ним ви завжди готові до приготування смачних страв на відкритому повітрі.
Переваги вугільного гриля "HECHT SENTINEL MINOR"
Гриль оснащений двома камінами
Нижня топка використовується для використання гриля як коптильні
Коли вугілля розгорається в нижньому вогнищі, можна готувати у верхній частині гриля. Щоб надати копченої їжі правильний смак і запах, ви можете додати зволожені деревні тріски з ароматичних порід дерева під час копчення на вугіллі.
Всередині суцільні решітки
Вся конструкція гриля заснована на чотирьох ніжках, дві з яких оснащені коліщатками
Вбудований в кришку термометр
що робить прекрасний огляд і контроль температури всередині гриля
Пластина на дні печі і друга шибер на димоході використовуються для регулювання та контролю температури повітря, що проходить через вентиляційну решітку.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Тип гриля | Вугільний |
| Вага | 23кг |
| Матеріал | Листова сталь |
|
Ширина |
63 см |
| Висота | 116,5 см |
| Довжина | 112 см |
| Розмір упаковки | 33х102х33 см, вага 22,4 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Гриль, барбекю |