Піщана фільтрація 16" з попереднім фільтром грубої бруду. Витрата 7,9 м3/ч. Частиною фільтрування фільтр грубої бруду, який запобігає пошкодження насоса з-за всмоктування предметів, які можуть засмітити або пошкодити лопаті турбіни насоса. Система фільтрації обладнана манометром, який контролює тиск у системі, завдяки чому ви завжди маєте огляд правильної роботи і необхідності промивання.Ідеальне поєднання високоякісної ємності з поліпропілену, що характеризується високою міцністю і тривалим терміном служби, з потужним насосом.Шестиходовой клапан з можливістю налаштування режиму фільтрації, промивання, рециркуляції, холоду зворотного потоку, слива.Великий фільтр-контейнер, що містить 45 кг піску (пісок не входить в комплект), стійкий до впливу хімікатів, використовуваних в басейнах, і корозії.Простий принцип потоку води через кремнеземні пісок, вловлює дрібні домішки і повертає в басейн тільки чисту відфільтровану воду.Простий монтаж і введення в експлуатацію.
|
Електродвигун |
230 В/ 50 Гц |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна потужність насоса | 7,9 витрата м3/годину |
| Діаметр оправки шланга (фланець) | 32/38 мм |
| Максимальне водотоннажність | 7,5 м |
| Місткість піску | 45 кг |
| Необхідний розмір зерна піску | 0,45 – 0,56 мм |
| Габарити упаковки |
75х46х69 см, вага 20 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |