Переваги товару "Дроворез HECHT 890"
Незамінним помічником для швидкої і простої обробки дров є ця потужний і надійний дроворез від бренду Hecht®.
Робочий об'єм агрегату 389 см3
розпилює колоди діаметром до 230 мм
Дроворез заправляється неетилованим бензином вищої якості, бак має обсяг 6,5 л. Запускається тросовим стартером, а пошкодження пристрою нівелюється за рахунок вбудованого автоматичного відключення при низькому рівні масла.
Максимальна продуктивність різання складає 270 мм
Стіл довжиною 70 см, з подовжувачем дозволяє обробляти стовбури до 1,15 м.
Встановлений на міцному шасі, що означає, що його може легко транспортувати одна людина, незважаючи на її вагу до 120 кг
Оснащена твердосплавним диском з 42 зубами
Пиляльний диск з поперечним перерізом 700 мм ріже більш великі колоди
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Модель двигуна |
Бензиновий, 389 см3 |
| Потужність | 10,3 л. с. |
| Макс. діаметр бруса | 700 мм |
| Макс. довжина бруса | - |
| Вага | 133 кг |
| Розмір упаковки | 1000 х 770 х 1400 мм, вага 136 кг |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 133 кг |
| Діаметр диска | 700 мм |
| Максимальний діаметр колоди | 230 мм |
| Потужність | 10,33 к.с. |
| Тип двигуна | Бензиновий |