Переваги і особливості товару "Мотоцикл на акумуляторної батареї HECHT 54500"
Двигун потужністю 500 Вт з номінальним моментом 1,9 Нм
Електродвигун живиться від батареї 36, 8 Ач.
Абсолютно безшумна робота без шкідливих викидів дозволяє використовувати мотцикл навіть у місцях, де не можна використовувати галасливі і щільні двигуни внутрішнього згоряння. В комплект входить зарядний пристрій, з допомогою якого акумулятор можна зарядити від звичайної розетки приблизно за 8 годин.
Якісна сталева рама зі стильними пластиковими кришками
Передні і задні колеса оснащені дисковими гальмами.
Переднє колесо монтується підвісна вилці, заднє колесо вирішується центральною підвіскою, аналогічно справжнім мотокросу. Диски з алюмінієвого сплаву оснащені перехресними шинами, які забезпечують оптимальне зчеплення як з твердою поверхнею, так і з газоном або на грунтовій дорозі.
Швидкість двигуна може бути зменшена і заблокована ключем на 7/15/25 км/ч.
Гальма контролюються важелями керма.
На правому кермі знаходиться акселератор (дросель), швидкість якого визначається безперервно. Поруч з газом розташована світлодіодна панель, яка показує стан заряду акумулятора. Широкі рули забезпечують комфортну роботу. Для додаткової безпеки в середній частині додано пом'якшене покриття пінопласту.
Максимальна дальність до 20 км на одному заряді
Максимальне навантаження складає 75 кг
Мотоцикл дуже швидкий, але на його характеристики і дальність їзди впливає місцевість і вага водія.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 80 см |
| Вага | 25 кг |
| Швидкість | 7-25 км/год |
| Акумулятор | 36 / 8 А*год / 500 Вт |
| Розмір упаковки | 1070*310*520 мм |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Мотоцикл |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 |
| Двигун | Акумуляторний |
| Довжина | 125 |
| Запуск | Електричний стартер |
| Кількість швидкостей | 3 вперед |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Потужність | 500 Вт |
| Швидкість | 7-25 км/год |