Переваги товару "Квадроцикл на акумуляторної батареї HECHT 56100 RED"
Автомобільна промисловість - це сфера, яка захоплює не тільки дорослих чоловіків і хлопчиків.
HECHT56100 RED – це квадроцикл з акумулятором, призначений для відпочинку і дозволить вашій дитині відчути незабутні моменти радості. Це прекрасний подарунок як хлопчикові, так і дівчинці. Він створить приголомшливу атмосферу і з успіхом може замінити велосипед, самокат або інші іграшки для їзди. Глянцевий лак і зображення павука на червоному тлі передньої рами, надає квадроцикли агресивний вид.
Обладнаний педаллю безпеки
є індикатор заряду акумулятора, трипередачи і ланцюговий привід
Високоякісна сталева рама і 6-дюймові шини протектора
Задня вісь і передні колеса підвішені на амортизаторах.
Безпека додатково підвищується за рахунок педалей безпеки, які необхідно натискати, щоб підтримувати роботу.
Квадроцикл не призначений для використання на дорогах загального користування. Хоча це іграшка, вам рекомендується дайте вашій дитині необхідне захисне спорядження, шолом, захисні окуляри, рукавички, міцну взуття і гарний одяг.
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 52 кг |
| Швидкість | 20-25 км/год |
| Акумулятор | 36 / 12 А*год / 1000 Вт |
| Розмір упаковки | 1050*580*440 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип | Квадроцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 2 вперед |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Потужність | 1000 Вт |
| Швидкість | 25 км/год |