Переваги товару "Квадроцикл на акумуляторної батареї HECHT 54803"
HECHT 54803 - невеликий квадроцикл з акумулятором, для активного відпочинку.
Запас ходу на одній зарядці від 13 до 18 км
Час зарядки близько 8 годин
Рух і швидкісне водіння здійснюються поворотом ручки газу на правому кермі. Поруч з ручкою знаходиться індикатор заряду акумулятора.
Колеса з грубим протектором забезпечують хорошу прохідність по місцевості
Обидва задніх колеса приводяться в рух, але не оснащені диференціалом.
Ви по достоїнству оціните обидва задніх колеса, особливо в грунтовій місцевості. Задня вісь подпружінена цілком, передні колеса пружні на окремих важелях.
Цей квадроцикл не є транспортним засобом.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 47 кг |
| Швидкість | 25 км/год |
| Вік дитини | від 16 років |
| Акумулятор | 36 / 12 А*год / 800 Вт |
| Розмір упаковки | 1030*570*500 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 71 |
| Двигун | Акумуляторний |
| Довжина | 105 |
| Запуск | Електричний стартер |
| Кількість швидкостей | 3 вперед |
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Потужність | 800 Вт |
| Швидкість | 25 км/год |
| Ширина | 59 |