Переваги товару "Квадроцикл на акумуляторної батареї HECHT 54801"
HECHT 54801 - це квадроцикл з акумулятором, призначений для відпочинку, дозволить вашій дитині відчути незабутні моменти і цікаві враження. Це прекрасний подарунок як хлопчикові, так і дівчинці. З успіхом може замінити велосипед, самокат або інші іграшки для їзди.
Обладнаний педаллю безпеки
є індикатор заряду акумулятора, трія передачі і ланцюговий привід, без підсвічування.
Високоякісна сталева рама і 6-дюймові шини протектора
Задня вісь і передні колеса підвішені на амортизаторах.
Безпека додатково підвищується за рахунок педалей безпеки, які необхідно натискати, щоб підтримувати роботу.
Квадроцикл не призначений для використання на дорогах загального користування. Хоча це іграшка, рекомендується дати вашій дитині необхідне захисне спорядження, шолом, захисні окуляри, рукавички, міцну взуття та одяг.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 42 кг |
| Швидкість | 20-25 км/год |
| Вік дитини | від 3 - 8 - 16 років |
| Акумулятор | 36 / 12 А*год / 800 Вт |
| Розмір упаковки | 970*570*414 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 |
| Вік людини | від 3-8-16 років |
| Двигун | Акумуляторний |
| Довжина | 100 |
| Запуск | Електричний стартер |
| Кількість швидкостей | 3 вперед |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Потужність | 800 Вт |
| Швидкість | 20-25 |
| Ширина | 59 |