Переваги товару "Квадроцикл на акумуляторної батареї HECHT 51060 GREEN"
HECHT 51060 GREEN BATTERY ELECTRIC QUAD дозволить вашій дитині відчути незабутні моменти радості і отримати цікаві враження. Це прекрасний подарунок як хлопчикові, так і дівчинці. Він створить приголомшливу атмосферу. Крім того урізноманітнює прогулянки. З успіхом замінить велосипед, самокат або інші іграшки для їзди.
Квадроцикл обладнаний обмежником швидкості
Без ключа обмежувач не включається.
Додатковим плюсом є те, що це дуже тихий апарат. Не виділяє вихлопних газів і тому є екологічно чистим продуктом.
Великі колеса забезпечують стійкість машини і комфорт їзди
Квадроцикл важить 50 кг
Передні колеса обладнані механічними дисковими гальмами, керованими важелем керма. Ви оціните замикання важеля в притиснутому стані, особливо при паркуванні.
Купівля частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити квадроцикл HECHT від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Довжина | 118 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 57кг |
| Швидкість | 35 км/год |
| Вік дитини | від 8 років |
| Акумулятор | 36 В,12 А*год / 2*36Вт |
| Розмір упаковки | 1250*720*485 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Тип | Квадроцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 71 |
| Вік людини | від 8 років |
| Двигун | Акумуляторний |
| Довжина | 118 |
| Запуск | Електричний стартер |
| Кількість швидкостей | 3 вперед |
| Потужність | 1060 Вт |
| Швидкість | 35 |
| Ширина | 70 |