Переваги і особливості товару "Квадроцикл бензиновий HECHT 56125 ARMY"
Розвиває швидкість до 45 км/год.
має 2 передачі вперед і одну передачу заднього ходу.
При повороті ключа запалювання над рульовим колесом загоряється дисплей, на якому відображається не тільки швидкість, але і поточна включена передача.
Спеціальний профіль шин
завжди має відмінне зчеплення з дорогою навіть на пересіченій місцевості.
Передня частина оснащена барабанними гальмами, а задня - дисковими гальмами.
Купівля частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити квадроцикл HECHT від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Технічні характеристики
| Потужність | 7,6 л. с. |
| Привід | Бензиновий |
| Ємність паливного бака | 4 л |
| Ємність акумулятора | 20 Ач |
| Розподіл | ЧР |
| Максимальна вантажопідйомність | 120 кг |
| Швидкість | 45 км/год |
| Висота | 96 см |
| Ширина | 102 см |
| Довжина | 145 см |
| Вага | 105 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Квадроцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 96 |
| Вік людини | 16 |
| Двигун | HECHT |
| Довжина | 145 |
| Запуск | Електричний стартер |
| Кількість швидкостей | 2 вперед |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Обсяг паливного бака | 4 л |
| Потужність | 7,6 к.с. |
| Швидкість | 45 |
| Ширина | 102 |