Переваги товару "Квадроцикл на акумуляторної батареї HECHT 56100 ARMY"
Автомобільна промисловість - це сфера, яка захоплює не тільки дорослих чоловіків і хлопчиків.
HECHT 56100 ARMY – це квадроцикл з акумулятором, призначений для відпочинку і дозволить вашій дитині відчути незабутні моменти радості. Це прекрасний подарунок як хлопчикові, так і дівчинці. Він створить приголомшливу атмосферу і з успіхом може замінити велосипед, самокат або інші іграшки для їзди.
Оснащений шинами 6" з протектором.
Задня вісь і передні колеса підвішені на амортизаторах.
Безпека забезпечується передніми і задніми дисковими гальмами.
Квадроцикл не призначений для використання на дорогах загального користування. Хоча це іграшка, вам рекомендується дайте вашій дитині необхідне захисне спорядження, шолом, захисні окуляри, рукавички, міцну взуття і гарний одяг.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 52 кг |
| Швидкість | 25 км/год |
| Акумулятор | 36/12 А*год/1000 Вт |
| Розмір упаковки | 1050*580*440 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Квадроцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік людини | 16 |
| Двигун | Акумуляторний |
| Кількість швидкостей | 2 вперед |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Потужність | 1000 Вт |
| Швидкість | 25 км/год |