Переваги товару "Акумуляторний квадроцикл HECHT 54100 RED"
Квадроцикл HECHT 54100 RED на акумуляторі забезпечує надійну і безшумну роботу. Має три швидкості і реверс, що дозволяє адаптувати свій стиль водіння і легко маневрувати навіть в умовах обмеженого простору. Дискові гальма гарантують надійний контроль над рухом і швидку і безпечну зупинку. Також є клавіша для обмеження швидкості, яка дуже корисна починаючим. Це відмінний вибір для всіх, хто шукає надійний і потужний квадроцикл з акумулятором для розваг і пригод на різноманітній місцевості. Завдяки йому, ваші подорожі стануть ще цікавіше!
Оснащений обмежувачем швидкості
Є індикатор рівня заряду батареї
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 42кг |
| Швидкість | 25 км/год |
| Акумулятор | 36/12 Ач |
| Потужність двигуна | 1000Вт |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 |
| Двигун | Акумуляторний |
| Довжина | 100 |
| Кількість швидкостей | 3 вперед |
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Потужність | 1000 Вт |
| Швидкість | 25 км/год |
| Ширина | 59 |