Переваги і особливості товару "Електрична інвалідна коляска HECHT WISE SILVER"
HECHT WISE RED - чотириколісна електрична інвалідна коляска для людей з обмеженими фізичними можливостями та інвалідів. Завдяки своїй стійкості, простоті обслуговування і управління його оцінять не тільки люди з обмеженою рухливістю.
Максимальна швидкість - 15 км/ч.
Дальність дії без підзарядки становить до 42 км (може залежати від ваги користувача, рельєфу місцевості та інших факторів).
Ви можете легко піднятися на пагорб з максимальним ухилом 20 °.
Зручне сидіння регулюється і може повертатися для полегшення доступу.
Квадрицикл управляється важелем на рульовому колесі
панель управління може використовуватися для обмеження максимальної швидкості, у тому числі за допомогою ручки.
Під рульовим колесом є практична кошик для зберігання особистих речей або невеликих покупок. Коляску можна також обладнати другий великий кошиком за сидінням.
Для більш безпечного пересування на природі коляска оснащена фарами, поворотниками, клаксоном і бічними дзеркалами.
Для керування транспортним засобом водійські права не потрібні.
Таким чином, він зобов'язаний використовувати тротуари, шляхи і пішохідні переходи. Це дозволено на дорозі тільки тоді, коли не можна використовувати тротуари і доріжки, але тоді він повинен вести себе як пішохід і не повинен обмежувати або піддавати небезпеці дорожній рух.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Потужність | 500 Вт |
| Акумулятор | 24/40 Ач |
| Максимум. швидкість | 15 км/год |
| Максимумальная дальність | 42 км |
| Максимальне піднесення | 20 ° |
| Максимумальная навантаження | 150 кг |
| Розміри | 1400 x 690 x 1260 мм |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |