Переваги товару " Педальний карт HECHT ABARTH WHITE"
ABARTH WHITE - це дитячий картинг відомої чеської компанії HECHT, призначений для дітей від 3 до 7 років
Приводиться в рух педалями допомогою ланцюгової передачі
Ланцюговий привід зміцнить м'язову силу дитину і додатково розвине координацію рухів.
Він з успіхом може замінити велосипед під час прогулянки.
Зручне регульоване сидіння і великі колеса діаметром 31 см
Максимальне навантаження - до 25 кг.
Купівля частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити квадроцикл HECHT від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Технічна інформація
| Вага автомобіля | 12,8 кг |
| Навантаження | до 25 кг |
| Діаметр колеса | 31 см |
|
Розміри сидіння
|
40х24 см |
|
Розміри спинки
|
37x38 см |
| Розміри | 113x57x60 см |
| Розміри упаковки | 97х58х33 см, 16кг |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Тип | Квадроцикл |