Дитячий пожежний автомобіль. MP3, USB, пульт дистанційного управління, максимальне навантаження 30 кг Акумулятор 12 В/10 Ач, двигуни 2 х 35 Вт. Для дітей від 3 до 8 років. Оснащений маячками, миготливими як справжні, Free fire шолом, вогнегасником зі шлангом.
Технічні характеристики
| Акумулятор | 12/10 Ач |
| Двигуна | 2 х 35 Вт |
| Швидкість | 3 – 5 км/рік |
| Возроста | від 3 до 8 років |
| Зарядка акумулятора | 8-12 год |
| Час роботи | 1-2 годину |
| Навантаження | 30 кг |
| Габарити упаковки | 117х57х48 см, вага 25,5 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |