Міський електровелосипед HECHT PRIME ідеально підходить для їзди по місту і велосипедних прогулянок. Ви можете взяти його на коротку подорож або на весь відпустку. Електровелосипед також є відмінним рішенням для людей з проблемами зі здоров'ям, а це значить, що вони не можуть користуватися класичними велосипедами. Літій-іонний акумулятор 36 В/10,4 Ач. Мотор 250 Вт. Колеса 26", вага 25,2 кг. алюмінієва Рама. Перемикач Shimano, Tektro v-brakes, передній і задній носій, низька рама, передній світло, кришка ланцюга, запас ходу з електродвигуном до 60 км. Низька рама дозволяє легко сідати і виходити Цікавою особливістю є помічник при ходьбі.Тривале натискання кнопки «мінус» (-) через дві секунди перемикає велосипед в режим допомоги при ходьбі і починає рухатися зі швидкістю близько 6 км / год. Це може бути корисним, наприклад, при підйомі велосипеда вгору. крутий пагорб Допомога при ходьбі активується тільки при утриманні кнопки «мінус» (-) Велосипед зупиняється відразу після відпускання кнопки.
|
Двиатель |
Електричний, 250 Вт |
| Дальність | 80 км |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Вага | 25.2 кг |
| Колеса (передні / задні) | 26/26 |
| Акумулятор | 36 |
| Ємність акумулятора | 10,4 А/ч |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Акумуляторний |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність | 250 Вт |
| Швидкість | 25 км/год |