Переваги товару "Велосипед на акумуляторної батареї HECHT COMPOS XL BLACK"
Електровелосипед Hecht Compos XL - це не тільки спортивний інвентар, але і унікальний засіб пересування. Міський велосипед Hecht Compos ідеально підходить для поїздок по місту, а також для велосипедних прогулянок.
Потужність двигуна 250 Вт і живиться від літій-іонної батареї 36/10 Ач
Час заряджання приблизно 5 годин.
Максимальна швидкість становить 25 км/год,
Максимальний запас ходу на одній зарядці складає близько 90 км.
Батарея захована всередині рами. Можна заряджати акумулятор прямо на велосипеді або зняти його. Зарядний пристрій включено у вартість. В рамі акумулятор фіксується замком з ключем.
Зручна складана рама
Можна легко упакувати його в багажник машини
Велосипед можна використовувати і з відключеним асистентом, але вбудований моторизований привід буде надавати невеликий опір під час їзди.
Електродвигун включається автоматично, коли починається рух
управляється трьома кнопками на лівій стороні керма
Иключать і вимикати електродвигун довгим натисканням кнопки M; Короткочасно натисніть цю кнопку, щоб перемикатися між відображуваної інформації. Використовуйте кнопки плюс/мінус (+/-), щоб встановити інтенсивність допомоги з п'яти кроків. Утримуйте кнопку «плюс» (+), щоб увімкнути або вимкнути фару і підсвічування дисплея. При тривалому натисканні кнопки «мінус» (-) мотор через дві секунди перемикається в режим допомоги при ходьбі і починає рухатися зі швидкістю близько 6 км/ч. Ви обов'язково скористаєтеся цією функцією, наприклад, якщо повернете рульове колесо на крутий схил.
USB-роз'єм для зарядки мобільного телефон або планшета
Електровелосипед також є відмінним рішенням для людей, у яких проблеми зі здоров'ям, а це значить, що вони не можуть користуватися класичними велосипедами.
Саме завдяки цим характеристикам міські електромобілі стали популярним засобом пересування не тільки для студентів; його все частіше використовують успішні люди у великих містах, щоб заощадити дорогоцінний час.
Оснащений переднім светодиодним ліхтарем
завдяки світлодіодному диоду практично непомітно поглинає енергію.
Під сидінням знаходиться червоний задній ліхтар, який живиться від вбудованого акумулятора.
Оснащений перемикачем SHIMANO і семиступінчастою касетою
Передні і задні колеса гальмуються дисковими гальмами TEKTRO ARIES.
Передня вилка подпружінена. Колеса виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву. HECHT COMPOS адаптований для установки відповідних крил або задньої стійки. Загальна вага велосипеда з акумулятором становить 22 кг
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
|
Двигун |
Електричний, 250 Вт |
| Вага | 26 кг |
| Максимальне навантаження | 105 кг |
| Колеса (передні/ задні) | 26/26 |
| Час зарядки | 4-6 годин |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Акумулятор | 36 |
| Дальність | 60-90 км |
| Ємність акумулятора | 10,4 А/ч |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Акумуляторний |
| Максимальне навантаження | 105 кг |
| Потужність | 250 Вт |
| Швидкість | 25 км/год |