Технічна інформація
| Двигун | електричний 230 В/50 Гц |
| Потужність Вт | 1400 Вт |
| Швидкість без навантаження об/хв | 0-570 / 0-760 |
| Діаметр інструменту мм] | 120 |
| Висота інструменту мм | 590 |
| Розмір затиску інструменту | M14 |
| Вага кг | 3.5 кг |
| Габарити упаковки | 37х32х24,5 см, вага 6,5 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |