Потужний бетономешатель HECHT – невід'ємний помічник на будь-якому будівельному об'єкті і швидко зарекомендує себе надійним і ефективним робочим інструментом.
1. Великий отвір барабана 200 л
2. Потужний електричний двигун 1050 Вт.
3. Міцні колеса для транспортування
4. Міцна стійка рама
5. Колесо для повороту барабана
Переваги продукту "Бетонозмішувач міксер HECHT 2221, потужність 1050 Вт"
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Модель двигуна | Електрична, 230В/50 Гц |
| Потужність | 1050 Вт |
| Вага | 95 кг |
| Швидкість барабана | 29 об/хв |
| Отвір барабана | 415 мм |
| Діаметр заднього колеса | 320 мм |
| Ємність бака | 200 л |
| Розміри упаковки | 82 х 77 х 54 см |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 200 л |
| Вага | 95 кг |
| Потужність | 1050 Вт |
| Розвантажувальний механізм | ручний |
| Тип живлення | від мережі |
| Транспортувальні колеса | Да |