Цей міксер призначений для роботи з бетоном і розчинною сумішшю. Завдяки потужному двигуну 850 Вт, поповнюється від мережі 230 В/50 Гц, ви можете використовувати його навіть в місцях, де немає трифазного струму. Якісний сталевий зубчастий вінець передає потужність на барабан, а спеціальна форма лопатей забезпечує ідеальне перемішування суміші. Міцне металеве шасі з великими колесами гарантує зручність і маневреність.
Переваги продукту "Бетонозмішувач міксер HECHT 2185"
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Модель двигуна | Електрична, 230В/50 Гц |
| Потужність | 850 Вт |
| Швидкість барабана | 26 об/хв |
| Клас захисту | IP 44 |
| Вага | 56,5 кг |
| Ємність бака | 180 л |
| Габарити упаковки | 72,5х85х48 см, вага 58,1 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 180 л |
| Вага | 56,5 кг |
| Потужність | 850 Вт |
| Розвантажувальний механізм | ручний |
| Тип живлення | від мережі |
| Транспортувальні колеса | Да |