Бетономішалка HECHT2141 – це гарантована якість і зручність в роботі, що робить його незамінним обладнанням на будь-якому будівельному проекті.
Завдяки відмінним характеристикам і переваг, бетонозмішувач HECHT2141 стає кращим інвестиційним вибором для будівельного майданчика:
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Двигун | Електричний, 230В/50 Гц |
| Потужність | 650Вт |
| Вага | 51,5 кг |
| Швидкість барабана | 26 об/хв |
| Отвір барабана | 400 мм |
| Ємність бака | 140 л |
| Діаметр заднього колеса | 230 мм |
| Довжина | 1170 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 1290 мм |
| Розміри упаковки | 84 х 73 х 44 см, вага 54 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 140 л |
| Вага | 51,5 кг |
| Потужність | 650 Вт |
| Розвантажувальний механізм | ручний |
| Тип живлення | від мережі |
| Транспортувальні колеса | Да |