Бетономішалка HECHT2117 - це ідеальне рішення для приватних і комерційних користувачів, які шукають надійний і потужний інструмент для змішування будівельних матеріалів. Завдяки численним перевагам цього продукту ви завжди можете розраховувати на високу продуктивність і надійність.
Переваги продукту "Бетонозмішувач міксер HECHT 2117, потужність 550 Вт"
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Двигун | Електричний, 230В/50 Гц |
| Потужність | 550 Вт |
| Вага | 49,5 кг |
| Швидкість барабана | 26 об/хв |
| Отвір барабана | 365 мм |
| Ємність бака | 120 л |
| Діаметр заднього колеса | 230 мм |
| Рівень звукового тиску на місці користувач | LPA = 71 дБ (A) |
| Довжина | 1100мм |
| Ширина | 680мм |
| Висота | 1285 мм |
| Размери упаковки | 81 х 69 х 44 см, вага 53 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 120 л |
| Вага | 49,5 кг |
| Потужність | 550 Вт |
| Розвантажувальний механізм | ручний |
| Тип живлення | від мережі |
| Транспортувальні колеса | Да |