HECHT 8490 – це ручний ланцюгової підйомник, призначений для безпечного та ефективного підйому важких вантажів. Завдяки системі блоків користувач може з легкістю піднімати вантажі до 1000 кг, що робить цей інструмент ідеальним для використання в майстернях, на будівельних майданчиках і в складських приміщеннях.
HECHT 8490 – це компактна, надійна і проста у використанні таль, яка стане незамінним інструментом в різних сферах діяльності.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Довжина ланцюга | 3 м |
| Максимальна вантажопідйомність | 1000 кг |
| Сталева ланцюг діаметром | 6 х 18 мм |
| Діаметр підйомного крюка | 23 мм |
| Діаметр затискного гака | 23 мм |
| Вага | 8,6 кг |
| Габарити упаковки | 25,5х18,5х18,5 см, вага 9 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |