HECHT 8450 – це високопродуктивна електрична канатна лебідка, призначена для ефективного і безпечного підйому важких вантажів. Вона ідеально підходить для використання в майстернях, на будівництвах і в гаражах. Завдяки наявності шківа (в комплекті) вантажопідйомність можна збільшити в два рази, що робить цей інструмент універсальним рішенням для різних завдань.
HECHT 8450 – це надійний помічник для роботи з важкими вантажами, що забезпечує безпеку та зручність експлуатації.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Харчування | 230 В/50 Гц |
| Максимальна вантажопідйомність | 500 кг (без шківа – 250 кг) |
| Швидкість підйому | 8 м/хв (з використанням шківа – 4 м/хв) |
| Висота підйому | 12 м (з використанням шківа – 6 м) |
| Потужність | 800 Вт |
| Діаметр троса | 4 мм |
| Довжина пульта управління | 1,6 м |
| Міцність на розрив | 1870 Н/мм2 |
| Вага |
15,6 кг |
| Габарити упаковки | 38,5х15,5х24,5 см, вага 16 кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |