HECHT 8425 – це компактна і потужна електрична канатна лебідка, яка значно полегшує підйом важких вантажів в майстернях, гаражах або на будівництві. Завдяки можливості використання блоку, вантажопідйомність подвоюється, що робить цей інструмент універсальним у застосуванні.
HECHT 8425 – це відмінне рішення для домашнього і професійного використання, що забезпечує ефективний і безпечний підйом вантажів.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна упевненість в якості і оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
| Харчування | 230 В/50 Гц |
| Максимальна вантажопідйомність | 250 кг (без шківа – 125 кг) |
| Швидкість підйому | 8 м/хв (з використанням шківа – 4 м/хв) |
| Висота підйому | 12 м (з використанням шківа – 6 м) |
| Потужність | 450 Вт |
| Діаметр троса | 3 мм |
| Довжина пульта управління | 1,6 м |
| Міцність на розрив | 1870 Н/мм2 |
| Вага |
10кг |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |