З електричним снегоуборщиком 9201 E від Hecht вивезення снігу стає дитячою грою. Потужний електричний снігоприбирач очищає до 250 м3 снігу на годину від тротуарів та інших зон руху з робочою шириною 51 див.
З вагою усього 17 кг, він легкий і простий у зверненні, підходить для всіх поверхонь, розташованих поблизу підключення на 230 Ст. Електричний снігоприбирач 9201 E оснащений двигуном потужністю 2000 Вт і працює плавно на глибині снігу до 33 див. Розвантажувальний канал можна плавно повертати на 190 градусів за допомогою рукоятки. До 9 м в ширину снігоприбирач викидає сніг у бік.
Двоточковий запобіжний вимикач з розвантаженням від натягу кабелю забезпечує безпеку під час використання. Завдяки вбудованим світлодіодним фарі снігоприбирач можна використовувати в умовах низької освітленості.
Снігоприбирач підходить для територій біля будинку.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
✅ Повна упевненість в якості і оригінальності продукції
✅ Гарантія дотримання всіх прав споживача
✅ Якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
| Електричний: | так |
| Бензин: | немає |
| Вольт / Герц: | 230 В ~ 50 Гц |
| Робоча ширина: | 51 см |
| Максимальна відстань викиду: | 9 метрів |
| Максимальна глибина снігу: | 33 см |
| Вага: | 17 кг |
| Кут викиду: | 190 ° |
| Швидкість холостого ходу: | 3000 об / хв макс. |
| Споживання мотора: | 2000 Вт |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 33 см |
| Потужність к.с. | до 3 |
| Потужність кВт | до 2000 |
| Робоча ширина | 51 см |
| Система запуску | Електричний стартер |
| Тип шнеку | Прогумований |