HECHT 9200 - це потужний одноступінчатий снігоприбирач з комутаційним електричним двигуном потужністю 2000 Вт. Цей тип двигуна забезпечує високий крутний момент в 3000 об / хв. Шнек має 45 см ширини (40 см всередині) і легко справляється із снігом висотою до 25 див.
Використання електродвигуна з електричним комутатором зменшує потребу в технічному обслуговуванні і експлуатації снігоприбирача, тоді як коммутаторный мотор гарантує достатній крутний момент і потужність при роботі в глибокому снігу без зупинки шнека. Шасі фрези виготовлені з міцного загартованого пластика, тому різак важить всього 13,1 кг.
На зовнішньому краї сталевий черв'як обладнаний гумовою пластиною, яка мінімізує можливість пошкодження підстилаючих поверхонь і одночасно здійснює очищення швидким і ефективним. Тому цей апарат особливо підходить для очищення снігу з мощених під'їздів і проїзних шляхів, тротуарів, під'їздів різних поверхонь, таких як асфальт, бетон, замикає бруківка тощо. У той же час він непридатний для очищення снігу з поверхонь з вибоїнами, каменями, і іншими перешкодами, які можуть пошкодити шнек.
На відміну від двоступеневих сталевих зуборезов, фреза не справляється з ущільненим і крижаним снігом. Однак нападник сніг з плоских поверхонь ідеально практично кидається на землю, зазвичай неможливо зробити зі сталевими шнеками.
У той же час колесами значно легше керувати фрезою, а черв'як трохи переміщує фрезу вперед під час роботи, замінюючи хід певною мірою при високому рівні снігу. Тому оператору не доведеться занадто сильно тиснути на фрезу. Завдяки дуже легкої експлуатації різак підходить і для людей старшого віку, і для жінок. Робоча ширина фрези становить 45 см (внутрішня 40 см) і може обробляти навіть сніг висотою 25 див.
Напрямок викиду снігу здійснюється з допомогою димоходу, який легко регулюється в діапазоні 190 °С з допомогою управління під ручкою оператора. Зоряні гайки також практичні, дозволяють легко монтувати і демонтувати рукоятку різця. Перила, прямо на корпусі різака, дозволяють легко переносити і зберігати снігоприбирач поза сезону.
При зберіганні різака ви оціните зоряні затискачі гайок на ручці, що полегшує збирання. Для перенесення фрезерного верстата в складеному стані можна використовувати зручну ручку, розташовану безпосередньо на фрезерному корпусі. Звичайно, є такі засоби безпеки, як захисний вимикач і запобігання напруги.
| Двигун: | електричний |
| Тип шнека: | прогумований |
| Максимальна потужність: | 2000 Вт |
| Привід: | колеса |
| Система запуску: | електростартер |
| Дальність викиду снігу: | 1-6 м |
| Ширина захвату: | 50 см |
| Висота захоплення: | 25 см |
| Фара: | - |
| Вага: | 13,1 кг |
| Розмір упаковки: | - |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 25 см |
| Потужність кВт | до 2000 |
| Робоча ширина | 50 см |
| Система запуску | Електричний стартер |
| Тип шнеку | Прогумований |