Електричний снігоприбирач швидко очистить ваш проїзд і тротуар від снігу за мить. Він має робочу ширину 45 див З електричним снегоуборщиком від Hecht ви не тільки акуратно приберете сніг, але й одночасно поламаєте замерзлий і сильно ущільнений сніг.
Hecht 9181 E працює з двигуном потужністю 1800 Вт. Очищається з допомогою розвантажувального жолоба, який можна легко повернути на 180 °. Зручний снігоприбирач чудово справляється з висотою снігу до 25 див.
Двоточковий запобіжний вимикач з розвантаженням від натягу кабелю забезпечує безпеку під час використання. Завдяки вбудованим світлодіодним фаре на 20 Вт можна використовувати в умовах низької освітленості.
Hecht 9181 E ідеально підходить для тротуарів без зайвих зусиль для спини.
| Двигун: | електричний |
| Тип шнека: | металевий, прогумований |
| Максимальна потужність: | 1800 Вт |
| Привід: | колеса |
| Система запуску: | електростартер |
| Дальність викиду снігу: | 2-8 м |
| Ширина захвату: | 40-45 см |
| Висота захоплення: | 25 см |
| Фара: | так |
| Вага: | 15,2 кг |
| Розмір упаковки | - |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 25 см |
| Потужність к.с. | до 3 |
| Потужність кВт | до 2000 |
| Робоча ширина | 46 см |
| Система запуску | Електричний стартер |
| Тип шнеку | Прогумований |