HECHT 9180 - це одноступінчатий електрична снігоприбиральна машина, що підходить для прибирання снігу скрізь, де є доступ до електромережі. Використання електричного коммутаторного двигуна, знижує потребу в технічному обслуговуванні і експлуатації різця, а цей тихий коммутаторный двигун гарантує достатній крутний момент і потужність при роботі в глибокому снігу без зупинки різця. Споживана потужність цього фрези становить 1800 Вт.
Колеса в задній частині шасі забезпечують простоту управління. Тому оператору не потрібно сильно тиснути на різак. Завдяки простому управлінню, різак також підходить для літніх людей і жінок.
Робоча ширина різака становить 45 см (внутрішня 40 см), і він може витримувати сніг висотою навіть 25 див.
Металева конструкція шнека оснащена армованого ПВХ-гумою, яка зводить до мінімуму можливість пошкодження нижніх поверхонь і в той же час робить очистку швидкою і ефективною. Різак розроблений спеціально для видалення снігу з під'їзних шляхів та проїзної частини, тротуарів, під'їздів до різних поверхонь, таких як асфальт, бетон, бруківка тощо. Різак не призначений для очищення снігу з грунтових поверхонь з вибоїнами, каменями, і іншими перешкодами, які можуть пошкодити шнек шнека. На відміну від двоступеневих фрез зі сталевими зубами, фреза не справляється з ущільненим і крижаним снігом. Однак атакований сніг з плоских поверхонь практично практично скидається на землю, що звичайно неможливо зробити за допомогою сталевих шнеків.
| Двигун | електричний |
| Тип шнека | пластиковий |
| Максимальна потужність | 1800 Вт |
| Привід | колеса |
| Система запуску | електростартер |
| Дальність викиду снігу | 1-6 м |
| Ширина захоплення | 45 см |
| Висота захоплення | 25 см |
| Фара | - |
| Вага | 15 кг |
| Розмір упаковки | - |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 25 см |
| Потужність к.с. | до 3 |
| Потужність кВт | до 2000 |
| Робоча ширина | 46 см |
| Система запуску | Електричний стартер |
| Тип шнеку | Пластиковий |