Потужний 1600 Вт електричний снігоприбирач Hecht 9161 ідеальний варіант для швидкого та легкого очищення від снігу.
Електричний снігоприбирач Hecht з робочою шириною 40 см легкий і практичний у зверненні. Hecht 9161 може легко справлятися зі снігом на глибині близько 25 див.
Розвантажувальний канал може плавно обертатися на 180 ° і управлятися за допомогою рукоятки. Електричний снігоприбирач Hecht 9161 має дистанцію викиду шість метрів.
| Двигун: | електричний |
| Тип шнека: | пластиковий |
| Максимальна потужність: | 1600 Вт |
| Привід: | колеса |
| Система запуску: | електростартер |
| Дальність викиду снігу: | 2-8 м |
| Ширина захвату: | 40-45 см |
| Висота захоплення: | 25 см |
| Фара: | так |
| Вага: | 14,2 кг |
| Розмір упаковки: | - |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 25 см |
| Потужність к.с. | до 3 |
| Потужність кВт | до 2000 |
| Робоча ширина | 40 см |
| Система запуску | Електричний стартер |
| Тип шнеку | Прогумований |