Електричний снігоприбирач HECHT 9014 - ідеальне рішення для тих, хто хоче без праці прибрати свежезасыпанной сніг навколо свого будинку або котеджу.
Основні параметри такі ж, як у HECHT 9013, різниця - це додано світлодіодний світло, регулируемій по висоті, завдяки якому ви можете сміливо користуватися маршрутизатором навіть в темний час доби, коли іншого освітлення немає. Завдяки дійсно легкої експлуатації підходить для людей старшого віку і жінок. Міцна пластмасова конструкція дає цьому потужному фрезерному вага всього 11 кг ваги.
Ще однією перевагою добре підібраного двигуна є той факт, що, незважаючи на компактні розміри і вага, фреза забезпечує чудові робочі характеристики - до 180 м3 викинутого снігу в годину.
Якісний шнек цього одноступінчатого різака особливо підходить для використання на асфальтованих поверхнях, таких як асфальт, бетон, перекриття бруківки тощо, тоді як конструкція шнека мінімізує можливість пошкодження основного матеріалу і в той же час робить видалення дуже ефективним.
Висока швидкість лопатей шнека забезпечує ідеальне видалення снігу таким чином, що більшість великих фрез не можуть впоратися.
Використання планок робить фрезу не тільки більш компактною, але з-за відсутності димоходу фреза менш засніжена і не засмічується.
Різак оснащений кнопкою безпеки пуску для запобігання можливих травм.
| Двигун: | електричний |
| Тип шнека: | пластиковий |
| Максимальна потужність: | 1300 Вт |
| Привід: | колеса |
| Дальність викиду снігу: | 2-6 м |
| Ширина захвату: | 43 см |
| Висота захоплення: | 25 см |
| Фара: | так |
| Вага: | 9 кг |
| Розмір упаковки: | - |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 25 см |
| Потужність к.с. | до 3 |
| Потужність кВт | до 2000 |
| Робоча ширина | 43 см |
| Система запуску | Ручний запуск |
| Тип шнеку | Пластиковий |