Снігоприбиральник бензиновий Hecht 9666 є ідеальною моделлю для швидкої та комфортної очищення від снігу, льоду та бруду на ділянках двору, тротуарах, дорогах і проїздах.
Він оснащений світлодіодним підсвічуванням для гарного огляду, функцією електричного запуску для швидкого і легкого запуску і обігрівом ручки для рук навіть при дуже низьких температурах.
Завдяки робочій ширині 66,5 см, снігоприбирач швидко очищає ваші поверхні від снігу і сльоти. Жолоб можна відрегулювати індивідуально. Ви можете відрегулювати його під кутом 190 °. Дистанція викиду сягає 15 метрів. Таким чином, ви можете індивідуально встановити, де сніг повинен бути утилізований.
Снігоочисник має 6 передніх і 2 задніх передачі. Таким чином, ви можете керувати Hecht 9666 на різних швидкостях. Гусениці забезпечують хороше зчеплення на слизькій, крижаний або брудної землі.
| Двигун: | бензиновий, SAE J1940 |
| Тип двиателя: | 4-тактний |
| Потужність двигуна: | 5,2 кВт / 7,0 к. с. |
| Система запуску: | ручна |
| Паливний бак - обєм: | 3,5 л |
| Об'єм двигуна: | 252 см3 |
| Привід коліс: | так / гусениці |
| Ширина захвату: | 66 см |
| Висота захоплення: | 54 см |
| Максимальна швидкість: | 120 об/хв |
| Шини: | - |
| Кількість передач: | 6 вперед / 2 назад |
| Градус повороту жолоба: | 190 ° |
| Виброс снігу: | 3-15 м |
| Продуктивність: | - |
| Підогрев рукоятки: | так |
| Фара: | так |
| Вага: | 110 кг |
| Розмір упаковки: | - |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 54 см |
| Потужність к.с. | більше 5 |
| Потужність кВт | більше 4000 |
| Робоча ширина | 66 см |
| Система запуску | Електричний + ручний стартер |
| Тип шнеку | Зубчастий |