Потужний снігоприбирач 9661 SE від Hecht звільняє дороги та доріжки від снігу та льоду в рекордно короткі терміни.
Електростартер гарантує швидкий і легкий запуск 4-тактний двигун OHV. Hecht 9661 SE - це двоступеневий снігоприбирач. Перша ступінь гарантує, що поверхня снігу буде зчищений, а сніг та лід поглинуться. На другому етапі сніг викидається через розвантажувальний канал до 13 метрів. Положення виштовхуючого жолоби можна відрегулювати за необхідності, відрегулювати кут на 190 °.
Машина має робочу ширину 61 см та робочу висоту 53 див. Це дозволяє швидко очищати великі площі. З 6 передніми і 2 задніми передачами снігоприбирач дуже зручний у використанні і дуже маневрений. На передньому ходу снігоприбирач розвиває швидкість до 4,2 км / ч. У зворотному напрямку - до 1,5 км / ч. Шини мають спеціальний зимостійкий профіль і забезпечують відмінне зчеплення на снігу і сльоти. Світлодіод забезпечує хороший огляд в темний час року.
Порадуйте себе цим зручним снегоуборщиком і виконуйте зимові роботи в найкоротші терміни і з задоволенням.
| Двигун: | бензиновий, Loncin OHV |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність двигуна: | 6,5 л. с. |
| Система запуску: | ручна / електростарт |
| Об'єм двигуна: | 196 см3 |
| Привід на колеса: | так |
| Ширина захвату: | 61 см |
| Висота захоплення: | 53 см |
| Максимальна швидкість: | 4,2 км/год |
| Шини: | 13x4,1-6 " |
| Кількість передач : | 6 вперед / 2 назад |
| Кут повороту жолоба: | 190° |
| Дальність викиду снігу: | 1-13 м |
| Вага: | 80,3 кг |
| Розмір упаковки: | 900 х 730 х 710 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 53 см |
| Потужність к.с. | більше 5 |
| Потужність кВт | 3001 - 4000 |
| Робоча ширина | 61 см |
| Система запуску | Електричний + ручний стартер |
| Тип шнеку | Зубчастий |