HECHT 9555 SE вільно, швидко і без зусиль звільняє великі проїзди, поверхні і проходи від снігу. Двоступінчастий снігоприбиральник бензиновий Hecht 9555 SE з електричним запуском має робочу ширину 56 див. Робочий світло снігоприбиральної машини забезпечує дуже хороший огляд.
Снігоприбирач E-Start ідеально підходить для важких і складних робіт. На першому етапі передній фрезерний верстат розбиває поверхню снігу і поглинає сніг. На другому етапі сніг викидається через викидає жолоб, який облаштований за шнеком через випускний канал на відстань до 11 метрів назовні. Розвантажувальний жолоб обертається на 190 °.
Снігоприбиральна машина Hecht 9555 SE особливо проста в обігу завдяки потужному, захищеному від зими 4-тактний двигун OHV і переключаемому приводу коліс. Оснащена чотирма передніми і однією задньою передачами, швидкість приводу колеса легко регулюється.
Красиві і заповнені повітрям шини забезпечують оптимальне зчеплення на снігу і легку маневреність навіть у самих несприятливих зимових умовах.
З цим снегоуборщиком від Hecht у вас завжди буде надійний помічник в холодні зимові дні. До речі, доставка безкоштовна.
| Бензин: | так |
| Тип двигуна: | одноциліндровий / 4-х тактний |
| Робоча ширина: | 56 см |
| Максимальна відстань викиду: | 11 м |
| Максимальна глибина снігу: | 51 см |
| Вага: | 55 кг |
| Кут викиду: | 190 градусів |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 40 см |
| Потужність к.с. | більше 5 |
| Потужність кВт | 3001 - 4000 |
| Робоча ширина | 55 см |
| Система запуску | Електричний стартер |
| Тип шнеку | Зубчастий |