Ви можете зручно, швидко і без особливих зусиль звільнити великі проїзди, поверхні і проходи від снігу. Двоступенева бензинова снігоприбиральна машина 9555 має робочу ширину 56 див.
Снігоприбиральна машина ідеально підходить для більш складних і вимогливих робіт. На першому етапі фронтальний фрезерний блок розбиває поверхню снігу і поглинає сніг. На другому етапі сніг кидається метальним коліщатком, яке розташоване в шнеком через розвантажувальний канал до 11 метрів назовні. Випускний жолоб обертається на 190 °.
Снігоочисник Hecht 9555 особливо зручний у використанні завдяки потужному 4-тактний OHV-двигуном, який є надійним при роботі на морозі, і вибором передач на напрямку руху. Снігоприбирач обладнаний чотирма передачами вперед і однією передачею заднього ходу, швидкість приводу коліс легко контролюється.
Красиві, щільні і заповнені повітрям шини забезпечують оптимальне зчеплення на снігу і легку маневреність навіть у самих несприятливих зимових умовах.
З снегоуборщиком від Hecht, у вас завжди буде надійний помічник на холодні зимові дні. До речі, доставка безкоштовна.
Переваги продукту "Hecht 9555 бензиновий снігоочисник":
| Двигун бензиновий: | Hecht OHV |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність двигуна: | 4,1-5,0 кВт / 5,5 л. с. |
| Паливний бак : | обсяг 2,8 |
| Об'єм двигуна: | 163 см3 |
| Привід на колеса: | так |
| Ширина захвату: | 55 см |
| Висота захоплення: | 51 см |
| Максимальна швидкість: | - |
| Кількість передач: | 4 вперед / 2 назад |
| Кут повороту жолоба: | - |
| Дальність викиду снігу: | 1-10 м |
| Продуктивність: | 1500 м2 / год |
| Вага: | 62 кг |
| Розмір упаковки: | 805х580х520 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 40 см |
| Потужність к.с. | більше 5 |
| Потужність кВт | 3001 - 4000 |
| Робоча ширина | 55 см |
| Система запуску | Ручний запуск |
| Тип шнеку | Зубчастий |