HECHT 9542 SQ - двоступінчастий снігоприбирач, який за своїми параметрами, безумовно, відповідає очікуванням найвимогливіших користувачів. Бензиновий, чотиритактний двигун - двигун HECHT OHV з робочим об'ємом 420 см3, потужністю 12 л. с. Для впевненого руху снігоприбирач має великі 16 x 6.5 - 8 "колеса зі спеціальним протектором, що забезпечує ідеальне зчеплення навіть у складних умовах. Для льодових поверхонь можна придбати додаткові снігові ланцюги. На слизьких поверхнях корисна коробка передач з 6 передніми і 2 задніми швидкостями.
Снігоприбиральна фреза, подає сніг на крильчатку, розташована під масивним металевим корпусом 106 см шириною і висотою 51см. Вона складається з ефективною спіральної фрези і редуктора, який легко справляється навіть з обледенілим снігом. Другий етап гвинта транспортує сніг у відкидної труби (дефлектора), після чого він викидається на відстань до 15 м. Напрям викиду може змінюватися в радіусі 180° з допомогою важеля управління на головній панелі. Можна регулювати висоту і дальність викиду снігу.
Подібно деяким моделям снігоочисного обладнання, цей агрегат також обладнаний електричним стартерних блоком, який запускає двигун через електричну мережу 230 В / 50 Гц. Також збережена можливість традиційного ручного запуску.
Завдяки інтеграції більшості елементів управління в одному місці на головній панелі, управління снігоприбиральної машиною дуже зручно. Ви, звичайно, оцініть Наявність потужної фари в кінці вечора або при роботі в складних умовах. При низьких температурах ручки з підігрівом, безумовно, підвищать комфорт роботи. З цим снігоочисником зима ніколи не застане вас зненацька.
* Технічні дані про потужності двигуна вимірюються у відповідності з SAE J1940. Для точного порівняння потужності двигуна використовуйте інформацію про потужність і тип двигуна.
| Двигун: | бензиновий |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність двигуна: | 15,0 л. с. |
| Об'єм двигуна: | 420 см3 |
| Система запуску: | ручна / електростарт |
| Ширина захвату: | 106 см |
| Висота захоплення: | 51 см |
| Шини: | 16 х 6,5 - 8 " |
| Кількість передач: | 6 вперед / 2 назад |
| Кут повороту жолоба: | 180 ° |
| Дальність викиду снігу: | 1-15 м |
| Підігрів рукоятки: | так |
| Фара: | так |
| Вага: | 135 кг |
| Розмір упаковки: | - |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Снігоприбирач |
| Висота захоплення снігу | 51 см |
| Потужність к.с. | більше 5 |
| Потужність кВт | більше 4000 |
| Робоча ширина | 106 см |
| Система запуску | Електричний + ручний стартер |
| Тип шнеку | Зубчастий |